Spanjëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Pedra, 25721, Lleida, Cataluña: 25721

25721

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Pedra, 25721, Lleida, Cataluña
Qytet :Pedra
Rajon 2 :Lleida
Rajon 1 :Cataluña
Vend :Spanjë
Kodi Postar :25721

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :ES-L
gjerësi :42.34422
gjatësi :1.80867
Zona Koha :Europe/Madrid
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Pedra, 25721, Lleida, Cataluña është e vendosur në Spanjë.Kodi i saj është zip 25721.

Të tjerët u kërkohet në
 • 25721 Pedra,+25721,+Lleida,+Cataluña
 • 73754-007 Quadra+QR+7,+Itapuã+I,+Planaltina+de+Goiás,+Goiás,+Centro-Oeste
 • 824103 Gardi,+824103,+Madanpur,+Aurangabad,+Magadh,+Bihar
 • SP11+8AS SP11+8AS,+Monxton,+Andover,+Amport,+Test+Valley,+Hampshire,+England
 • 12062-630 Rua+Irmão+Evaristo+Corrêa,+Parque+Jaraguá,+Taubaté,+São+Paulo,+Sudeste
 • 35701-518 Rua+Anita+Pereira+de+Souza,+Barreiro,+Sete+Lagoas,+Minas+Gerais,+Sudeste
 • 06266-190 Rua+Pietro+Clissa,+Bonança,+Osasco,+São+Paulo,+Sudeste
 • 04021 Cumberland,+Cumberland,+Maine
 • 4200023 Fujimicho/富士見町,+Aoi-ku/葵区,+Shizuoka-shi/静岡市,+Shizuoka/静岡県,+Chubu/中部地方
 • 923106 923106,+Auna,+Magama,+Niger
 • 050403 Beiye+Township/北冶乡等,+Pingshan+County/平山县,+Hebei/河北
 • 15004 Ait+Hessane,+Tizi-Ouzou
 • 04418 Cardville,+Penobscot,+Maine
 • 15465 Agouni+Gueghrane,+Tizi-Ouzou
 • None Nyarunazi,+Kabuye,+Mbuye,+Muramvya
 • 4730 Vergemont,+Longreach,+Central+Queensland,+Queensland
 • 2995266 Ueno/上野,+Katsura-shi/勝浦市,+Chiba/千葉県,+Kanto/関東地方
 • 222514 Zhang+Wan+Township/张湾乡等,+Guannan+County/灌南县,+Jiangsu/江苏
 • 9100049 Fukadanicho/深谷町,+Fukui-shi/福井市,+Fukui/福井県,+Chubu/中部地方
 • 6770015 Nishiwaki/西脇,+Nishiwaki-shi/西脇市,+Hyogo/兵庫県,+Kansai/関西地方
Pedra, 25721, Lleida, Cataluña,25721 ©2014 kodin postar Query