ШпанијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Pedra, 25721, Lleida, Cataluña: 25721

25721

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Pedra, 25721, Lleida, Cataluña
Град :Pedra
Регионот 2 :Lleida
Регионот 1 :Cataluña
Земја :Шпанија
Поштенски :25721

Други Информации
Јазик :Spanish (ES)
Регионален Код :ES-L
ширина :42.34422
должина :1.80867
Временска Зона :Europe/Madrid
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Pedra, 25721, Lleida, Cataluña се наоѓа во Шпанија. Нејзините поштенски код е 25721.

Другите се е достапен
Pedra, 25721, Lleida, Cataluña,25721 ©2014 Поштенски Пребарување