ШпанијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Anduriñas, 32793, Ourense, Galicia: 32793

32793

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Anduriñas, 32793, Ourense, Galicia
Град :Anduriñas
Регионот 2 :Ourense
Регионот 1 :Galicia
Земја :Шпанија
Поштенски :32793

Други Информации
Јазик :Spanish (ES)
Регионален Код :ES-OR
ширина :42.32006
должина :-7.74720
Временска Зона :Europe/Madrid
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Anduriñas, 32793, Ourense, Galicia се наоѓа во Шпанија. Нејзините поштенски код е 32793.

Другите се е достапен
Anduriñas, 32793, Ourense, Galicia,32793 ©2014 Поштенски Пребарување