Spanjëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Anduriñas, 32793, Ourense, Galicia: 32793

32793

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Anduriñas, 32793, Ourense, Galicia
Qytet :Anduriñas
Rajon 2 :Ourense
Rajon 1 :Galicia
Vend :Spanjë
Kodi Postar :32793

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :ES-OR
gjerësi :42.32006
gjatësi :-7.74720
Zona Koha :Europe/Madrid
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Anduriñas, 32793, Ourense, Galicia është e vendosur në Spanjë.Kodi i saj është zip 32793.

Të tjerët u kërkohet në
Anduriñas, 32793, Ourense, Galicia,32793 ©2014 kodin postar Query