Spanjëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Aeropuerto de Gran Canaria, 35230, Las Palmas, Islas Canarias: 35230

35230

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Aeropuerto de Gran Canaria, 35230, Las Palmas, Islas Canarias
Qytet :Aeropuerto de Gran Canaria
Rajon 2 :Las Palmas
Rajon 1 :Islas Canarias
Vend :Spanjë
Kodi Postar :35230

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :ES-GC
gjerësi :27.93935
gjatësi :-15.38745
Zona Koha :Atlantic/Canary
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Aeropuerto de Gran Canaria, 35230, Las Palmas, Islas Canarias është e vendosur në Spanjë.Kodi i saj është zip 35230.

Të tjerët u kërkohet në
Aeropuerto de Gran Canaria, 35230, Las Palmas, Islas Canarias,35230 ©2014 kodin postar Query