Spanjëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Outeiro, 15880, La Coruña, Galicia: 15880

15880

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Outeiro, 15880, La Coruña, Galicia
Qytet :Outeiro
Rajon 2 :La Coruña
Rajon 1 :Galicia
Vend :Spanjë
Kodi Postar :15880

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :ES-C
gjerësi :43.49822
gjatësi :-8.19643
Zona Koha :Europe/Madrid
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Outeiro, 15880, La Coruña, Galicia është e vendosur në Spanjë.Kodi i saj është zip 15880.

Të tjerët u kërkohet në
Outeiro, 15880, La Coruña, Galicia,15880 ©2014 kodin postar Query