Spanjëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Blacos, 42193, Soria, Castilla y León: 42193

42193

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Blacos, 42193, Soria, Castilla y León
Qytet :Blacos
Rajon 2 :Soria
Rajon 1 :Castilla y León
Vend :Spanjë
Kodi Postar :42193

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :ES-SO
gjerësi :41.68061
gjatësi :-2.85691
Zona Koha :Europe/Madrid
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Blacos, 42193, Soria, Castilla y León është e vendosur në Spanjë.Kodi i saj është zip 42193.

Të tjerët u kërkohet në
Blacos, 42193, Soria, Castilla y León,42193 ©2014 kodin postar Query