Spanjëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Arguijo, 42169, Soria, Castilla y León: 42169

42169

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Arguijo, 42169, Soria, Castilla y León
Qytet :Arguijo
Rajon 2 :Soria
Rajon 1 :Castilla y León
Vend :Spanjë
Kodi Postar :42169

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :ES-SO
gjerësi :41.98855
gjatësi :-2.51264
Zona Koha :Europe/Madrid
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Arguijo, 42169, Soria, Castilla y León është e vendosur në Spanjë.Kodi i saj është zip 42169.

Të tjerët u kërkohet në
 • 42169 Arguijo,+42169,+Soria,+Castilla+y+León
 • 921101 921101,+Kuta,+Shiroro,+Niger
 • 4150-277 Rua+2,+Porto,+Porto,+Porto,+Portugal
 • 8795504 Hasamamachi+Shimoichi/挾間町下市,+Yufu-shi/由布市,+Oita/大分県,+Kyushu/九州地方
 • 9010 Mardale+Street,+Wakari,+9010,+Dunedin,+Otago
 • 07030 Muros,+07030,+Muros,+Sassari,+Sardegna
 • None El+Palo,+La+Merced,+Alto+Occidente,+Caldas
 • D5773 Pozo+Frio,+San+Luis
 • None Aboulala+Arewa,+Dogon+Kiria,+Dogondoutchi,+Dosso
 • 1351 Rud,+Bærum,+Akershus,+Østlandet
 • None Kpalang+Ta,+Suakoko,+Suakoko,+Bong
 • 393925 Марусино/Marusino,+Моршанский+район/Morshansky+district,+Тамбовская+область/Tambov+oblast,+Центральный/Central
 • 757086 Kuanrdihi,+757086,+Baripada,+Mayurbhanj,+Orissa
 • 539-831 539-831,+Uisin-myeon/의신면,+Jindo-gun/진도군,+Jeollanam-do/전남
 • None Nyakabare,+Rugando,+Rwampara,+Mbarara
 • 641990 Jurong+West+Street+93,+990A,+Singapore,+Jurong,+Jurong+West,+Lakeside,+Boon+Lay,+West
 • 289+03 Malá+Strana,+Chotěšice,+289+03,+Městec+Králové,+Nymburk,+Středočeský+kraj
 • 139-904 139-904,+Sanggye+6.7-dong/상계6.7동,+Nowon-gu/노원구,+Seoul/서울
 • 55100 Jalan+Nakhoda+Yusof,+55100,+Kuala+Lumpur,+Wilayah+Persekutuan+Kuala+Lumpur
 • 4707 Bulawan,+4707,+Irosin,+Sorsogon,+Bicol+Region+(Region+V)
Arguijo, 42169, Soria, Castilla y León,42169 ©2014 kodin postar Query