ШпанијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Abezia, 01449, Álava, País Vasco: 01449

01449

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Abezia, 01449, Álava, País Vasco
Град :Abezia
Регионот 2 :Álava
Регионот 1 :País Vasco
Земја :Шпанија
Поштенски :01449

Други Информации
Јазик :Spanish (ES)
Регионален Код :ES-VI
ширина :42.94704
должина :-2.91584
Временска Зона :Europe/Madrid
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Abezia, 01449, Álava, País Vasco се наоѓа во Шпанија. Нејзините поштенски код е 01449.

Другите се е достапен
Abezia, 01449, Álava, País Vasco,01449 ©2014 Поштенски Пребарување