ШпанијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

O Pereiro, 32794, Ourense, Galicia: 32794

32794

Адреса И Поштенски Број
Наслов :O Pereiro, 32794, Ourense, Galicia
Град :O Pereiro
Регионот 2 :Ourense
Регионот 1 :Galicia
Земја :Шпанија
Поштенски :32794

Други Информации
Јазик :Spanish (ES)
Регионален Код :ES-OR
ширина :42.34873
должина :-7.80432
Временска Зона :Europe/Madrid
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

O Pereiro, 32794, Ourense, Galicia се наоѓа во Шпанија. Нејзините поштенски код е 32794.

Другите се е достапен
O Pereiro, 32794, Ourense, Galicia,32794 ©2014 Поштенски Пребарување