Spanjëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Granada, 18012, Granada, Andalucía: 18012

18012

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Granada, 18012, Granada, Andalucía
Qytet :Granada
Rajon 2 :Granada
Rajon 1 :Andalucía
Vend :Spanjë
Kodi Postar :18012

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :ES-GR
gjerësi :37.18769
gjatësi :-3.60532
Zona Koha :Europe/Madrid
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Granada, 18012, Granada, Andalucía është e vendosur në Spanjë.Kodi i saj është zip 18012.

Të tjerët u kërkohet në
Granada, 18012, Granada, Andalucía,18012 ©2014 kodin postar Query