Spanjëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Xogo da Bola, 15177, La Coruña, Galicia: 15177

15177

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Xogo da Bola, 15177, La Coruña, Galicia
Qytet :Xogo da Bola
Rajon 2 :La Coruña
Rajon 1 :Galicia
Vend :Spanjë
Kodi Postar :15177

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :ES-C
gjerësi :42.60687
gjatësi :-8.93962
Zona Koha :Europe/Madrid
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Xogo da Bola, 15177, La Coruña, Galicia është e vendosur në Spanjë.Kodi i saj është zip 15177.

Të tjerët u kërkohet në
Xogo da Bola, 15177, La Coruña, Galicia,15177 ©2014 kodin postar Query