Spanjëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Silvouto, 15896, La Coruña, Galicia: 15896

15896

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Silvouto, 15896, La Coruña, Galicia
Qytet :Silvouto
Rajon 2 :La Coruña
Rajon 1 :Galicia
Vend :Spanjë
Kodi Postar :15896

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :ES-C
gjerësi :42.92623
gjatësi :-8.56535
Zona Koha :Europe/Madrid
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Silvouto, 15896, La Coruña, Galicia është e vendosur në Spanjë.Kodi i saj është zip 15896.

Të tjerët u kërkohet në
Silvouto, 15896, La Coruña, Galicia,15896 ©2014 kodin postar Query