Spanjëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Allariz, 32664, Ourense, Galicia: 32664

32664

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Allariz, 32664, Ourense, Galicia
Qytet :Allariz
Rajon 2 :Ourense
Rajon 1 :Galicia
Vend :Spanjë
Kodi Postar :32664

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :ES-OR
gjerësi :42.19012
gjatësi :-7.80160
Zona Koha :Europe/Madrid
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Allariz, 32664, Ourense, Galicia është e vendosur në Spanjë.Kodi i saj është zip 32664.

Të tjerët u kërkohet në
Allariz, 32664, Ourense, Galicia,32664 ©2014 kodin postar Query