Spanjëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Dorrao, 31829, Navarra, Comunidad Foral de Navarra: 31829

31829

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Dorrao, 31829, Navarra, Comunidad Foral de Navarra
Qytet :Dorrao
Rajon 2 :Navarra
Rajon 1 :Comunidad Foral de Navarra
Vend :Spanjë
Kodi Postar :31829

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :ES-NA
gjerësi :42.87772
gjatësi :-2.01308
Zona Koha :Europe/Madrid
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Dorrao, 31829, Navarra, Comunidad Foral de Navarra është e vendosur në Spanjë.Kodi i saj është zip 31829.

Të tjerët u kërkohet në
Dorrao, 31829, Navarra, Comunidad Foral de Navarra,31829 ©2014 kodin postar Query