Spanjëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Massalc0reig, 25184, Lleida, Cataluña: 25184

25184

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Massalc0reig, 25184, Lleida, Cataluña
Qytet :Massalc0reig
Rajon 2 :Lleida
Rajon 1 :Cataluña
Vend :Spanjë
Kodi Postar :25184

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :ES-L
gjerësi :41.45278
gjatësi :0.33333
Zona Koha :Europe/Madrid
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Massalc0reig, 25184, Lleida, Cataluña është e vendosur në Spanjë.Kodi i saj është zip 25184.

Të tjerët u kërkohet në
Massalc0reig, 25184, Lleida, Cataluña,25184 ©2014 kodin postar Query