Spanjëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

A Albariña, 15689, La Coruña, Galicia: 15689

15689

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :A Albariña, 15689, La Coruña, Galicia
Qytet :A Albariña
Rajon 2 :La Coruña
Rajon 1 :Galicia
Vend :Spanjë
Kodi Postar :15689

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :ES-C
gjerësi :43.03547
gjatësi :-8.40809
Zona Koha :Europe/Madrid
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

A Albariña, 15689, La Coruña, Galicia është e vendosur në Spanjë.Kodi i saj është zip 15689.

Të tjerët u kërkohet në
 • 15689 A+Albariña,+15689,+La+Coruña,+Galicia
 • 95006 Atlicpac,+95006,+Zongolica,+Veracruz+Llave
 • 750103 750103,+Shira,+Shira,+Bauchi
 • 63223 Tromsi,+Põlva,+Põlvamaa
 • 53742 Цвіткове/Tsvitkove,+Широківський+район/Shyrokivskyi+raion,+Дніпропетровська+область/Dnipropetrovsk+oblast
 • 78050-010 Rua+das+Orquídeas,+Bosque+da+Saúde,+Cuiabá,+Mato+Grosso,+Centro-Oeste
 • None Park,+None,+Wexford,+Leinster
 • 01960 İstiklal+Mh.,+Türlübaş,+01960,+Ceyhan,+Adana,+Akdeniz
 • 19650 Pogoc,+19650,+San+Pedro+de+Pillao,+Daniel+Alcides+Carrión,+Pasco
 • 211601 Буки/Buki,+211601,+Борковичский+поселковый+совет/Borkovichskiy+council,+Верхнедвинский+район/Verhnedvinskiy+raion,+Витебская+область/Vitsebsk+voblast
 • 522265 Isukapalle,+522265,+Repalle,+Guntur,+Andhra+Pradesh
 • 196+00 Μάνδρα,Μάντρα/Mandra,+Νομαρχία+Δυτικής+Αττικής/West+Attica,+Αττική/Attica
 • 305-205 305-205,+Se-dong/세동,+Yuseong-gu/유성구,+Daejeon/대전
 • 44129 Parma,+Cuyahoga,+Ohio
 • 29114 K.Ladigos+g.,+Anykščiai,+29114,+Anykščių+r.,+Utenos
 • 678592 Nambullipura,+678592,+Palakkad,+Palakkad,+Kerala
 • None Zone+3,+Afar
 • 1060 Motu+Place,+Mt+Wellington,+1060,+Auckland,+Auckland
 • 15358 Barral,+15358,+La+Coruña,+Galicia
 • 15006 El+Chol,+Baja+Verapaz
A Albariña, 15689, La Coruña, Galicia,15689 ©2014 kodin postar Query