ШпанијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Vilamea, 27725, Lugo, Galicia: 27725

27725

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Vilamea, 27725, Lugo, Galicia
Град :Vilamea
Регионот 2 :Lugo
Регионот 1 :Galicia
Земја :Шпанија
Поштенски :27725

Други Информации
Јазик :Spanish (ES)
Регионален Код :ES-LU
ширина :42.58262
должина :-7.83670
Временска Зона :Europe/Madrid
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Vilamea, 27725, Lugo, Galicia се наоѓа во Шпанија. Нејзините поштенски код е 27725.

Другите се е достапен
Vilamea, 27725, Lugo, Galicia,27725 ©2014 Поштенски Пребарување